Recepční - až 145 Kč/h, motivační bonusy po zapracování, teambuildingy

Popis
Hledáš stabilní přivýdělek při studiu? Chceš brigádu, kde se můžeš něco přiučit? Chceš konečně převzít zodpovědnost za svou práci? Přidej se k nám!
Do našeho přátelského kolektivu/týmu na recepci hledáme nové posily.

Náplň práce:
- administrativní činnost
- vyřizování telefonických hovorů a korespondence
- uvádění návštěv
- budeš oporou pro celé oddělení
- zajímavé AD-HOC úkoly
Požadujeme
- preciznost, spolehlivost a samostatnost
- odolnost vůči stresu
- výborné vyjadřovací schopnosti, reprezentativní vystupování a vzhled
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- chuť učit se novým věcem
- práce ve směnném provozu v rozmezí 7.00–20.00 hod. (min. 18 hodin/týden)
Nabízíme
- možnost dlouhodobé spolupráce formou dohody konané mimo PP
- získání zkušeností s prací v korporátu
- ocenění dobře odvedené práce
- zaměstnanecké benefity (kávy kolik vypijete, ovoce na pracovišti a zajímavé teambuildingové akce)
- přátelskou atmosféru na pracovišti
- naučíte se zodpovědnosti, prioritizace a komunikace s lidmi
- motivační bonusy po zapracování
Úvazek
Brigáda
Mzda
120-135 Kč/hodina
Datum nástupu
Ihned
Počet míst
2
Vhodné pro
Absolventi
Firma
BDO Tax a.s.
Nikola Vrtišková
zobrazit telefon
Nenech si to pro sebe a dej vědět o brigádě i kamarádům :-)