Asistent/ka obchodního zástupce, ideální brigáda ke studiu!

Popis
Chcete práci, která vás bude bavit a budete se u ní cítit dobře a zároveň mít nadstandartní výplatu až 190 Kč za hodinu? Chcete pracovat v mladém a přátelském kolektivu mezi fajn lidmi? Přidejte se k nám!

Jsme mladá brněnská firma a zabýváme se energetickým poradenstvím pro domácnosti a podnikatele. Našim hlavním posláním je snižovat náklady na energie běžným lidem, kteří si v džungli dodavatelů a různých prodejních triků nezvládnou vybrat skutečně férovou nabídku a stále v dnešní době platí přemrštěné ceny za plyn a elektřinu. Takových lidí je u nás stále přes 70%!

Vzhledem k tomu, že se nám daří a rozšiřujeme obchodní tým, potřebujeme posílit. Hledáme 2-3 pozitivně naladěné kolegyně nebo kolegy na plný nebo částečný/brigádní úvazek, kteří nám pomůžou se sjednáváním schůzek u nových zákazníků. Voláme jak našim stávajícím zákazníkům za účelem obnovení smluv, tak novým zákazníkům za účelem navázání spolupráce.
Požadujeme
- dobrou náladu a chuť posouvat se dále s celým týmem
- nepožadujeme praxi, rádi si vás proškolíme, jak na energetiku, tak na komunikaci
- dokončené středoškolské vzdělání nebo vyučení
Nabízíme
- náborový příáspěvek 3 000 Kč
- příjemné pracovní prostředí v nově vybavených prostorech
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr případně zkrácený úvazek - 5 dní v týdnu (případně 4 dny v týdnu DPP/ DPČ/ IČ)
- nadstandartní finanční ohodnocení v průměru přesahující 150 Kč na hodinu, s možností si vydělat až 190 Kč na hodinu, tj. přes 30 000 Kč měsíčně!
- vstupní školení a nástup do práce ihned
- skvělá dopravní dostupnost v širším centru Brna
Úvazek
Brigáda
Mzda
120-190 Kč/hodina
Datum nástupu
Ihned
Počet míst
3
Vhodné pro
Absolventi, OSVČ
Adresa pracoviště
Firma
IQ Tender – Energetické optimalizace, s.r.o.
Jan Reitoral
Nenech si to pro sebe a dej vědět o brigádě i kamarádům :-)