Obsluha fresh juice baru, až 105 Kč/h, plánujete si směny sami

Popis
Hledáme na brigádu prodavače/ obsluhu fresh juice baru OC Palladium Praha 1 Práce v dopoledních a odpoledních hodinách - Možnost flexibilně plánovat směny dle čas. možností, které máte.

V případě zájmu prosím zasílejte CV společně s časovými možnostmi.

náplň práce
- příprava surovin a výroba fresh drinků a ostatních produktů
- obsluha zákazníků, práce s pokladnou
- úklid provozovny
- provozní administrativa, přejímky zboží.
Požadujeme
- obchodního ducha
- komunikativnost
- pracovitost
- flexibilitu
- AJ komunikativní výhodou
Nabízíme
- slušné platové ohodnocení : 85 - 105 Kč /hod
- přátelské pracovní prostředí
- firemní benefity,
- férové jednaní majitelů provozoven
- nástup ihned
Výběr kandidáta na základě osobního pohovoru s majiteli
Úvazek
Brigáda
Mzda
85-105 Kč/měsíčně
Datum nástupu
13.08.2018
Počet míst
4
Vhodné pro
Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ
Adresa pracoviště
Firma
Fresh station s.r.o.
Jaroslav Kůstka
zobrazit telefon
Nenech si to pro sebe a dej vědět o brigádě i kamarádům :-)